Niedziela, 21 stycznia     imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory,   dzisiaj: Dzień Babci       osób online: 85     unikalnych wizyt:


Obiekty na terenie Uzdrowiska D±bki oferuj±ce inhalacje
OSW SUSMED

O¶rodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy SUSMED położony jest: 150 m od morza z szerok± i piaszczyst± plaż±, 800 m od jeziora Bukowo z przystani± i wypożyczalni± sprzętu wodnego, 50 m od Ko¶cioła, 100 m od poczty i centrum.
Dysponujemy 390 miejscami noclegowymi w trzech dwupiętrowych budynkach A (LUX), B i C położonych w ogrodzonym...
więcej:

ceny noclegów: bd
obiekt czynny: bd
Interferie w D±bkach (Argentyt)

Interferie w D±bkach sanatorium uzdrowiskowe Argentyt to nowoczesny o¶rodek położony 100 m od plaży i 50 m od jeziora. Obiekt posiada 427 miejsc w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone s± w radio, telefon, TV, balkon i pełen węzeł sanitarny. O¶rodek posiada bogat± baz± zabiegow±...więcej:

ceny noclegów: bd
obiekt czynny: cały rok
SANATORIUM H. CEGIELSKI

W sezonie letnim oferujemy wczasy rodzinne, po sezonie usługi sanatoryjne dla dzieci w wieku 3-7 lat pod opiek± matki. O¶rodek położony jest 70 metrów od brzegu w pozbawionym alergenów powietrzu. Obiekt posiada ok. 200 miejsc noclegowych. Gwarantujemy niestrzeżone miejsca parkingowe na terenie o¶rodka. ...więcej:


Profil leczniczy: alergie


DOMKI LAS PALMAS


DOMKI IRENA


O¦RODEK WCZASOWY SŁOŃCE    

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2009 www.uzdrowisko-dabki.info   realizacja: 
Hutmen D±bki | Dukat D±bki | praca w Niemczech opieka | einfachso.pl | karty kredytowe dla Ciebie