Sobota, 25 marca     imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli,   dzisiaj: Dzień Czytania Tolkiena       osób online: 3     unikalnych wizyt:


Obiekty sanatoryjne na terenie Uzdrowiska D±bki
OSW SUSMED

O¶rodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy SUSMED położony jest: 150 m od morza z szerok± i piaszczyst± plaż±, 800 m od jeziora Bukowo z przystani± i wypożyczalni± sprzętu wodnego, 50 m od Ko¶cioła, 100 m od poczty i centrum.
Dysponujemy 390 miejscami noclegowymi w trzech dwupiętrowych budynkach A (LUX), B i C położonych w ogrodzonym...
więcej:

ceny noclegów: bd
obiekt czynny: bd
SANATORIUM H. CEGIELSKI

W sezonie letnim oferujemy wczasy rodzinne, po sezonie usługi sanatoryjne dla dzieci w wieku 3-7 lat pod opiek± matki. O¶rodek położony jest 70 metrów od brzegu w pozbawionym alergenów powietrzu. Obiekt posiada ok. 200 miejsc noclegowych. Gwarantujemy niestrzeżone miejsca parkingowe na terenie o¶rodka. ...więcej:


Profil leczniczy: alergie
Interferie w D±bkach (Argentyt)

Interferie w D±bkach sanatorium uzdrowiskowe Argentyt to nowoczesny o¶rodek położony 100 m od plaży i 50 m od jeziora. Obiekt posiada 427 miejsc w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone s± w radio, telefon, TV, balkon i pełen węzeł sanitarny. O¶rodek posiada bogat± baz± zabiegow±...więcej:

ceny noclegów: bd
obiekt czynny: cały rok
SANATORIUM DUKAT MEDICAL SPA

Dukat Medical SPA to komfortowy kompleks wypoczynkowy położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowo¶ci D±bki, w miejscu, gdzie od morza oddziela go niewielki, zaledwie 50 metrowy pas zieleni. Do dyspozycji go¶ci s± wygodne pokoje 2 i 3 osobowe, rodzinne typu studio oraz komfortowe apartamenty....więcej:


Profile lecznicze: choroby ortopedyczno-urazowe, górnych i dolnych
dróg oddechowych


    

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2009 www.uzdrowisko-dabki.info   realizacja:  makaredo.pl

Hutmen D±bki | Dukat D±bki | D±bki turystyka | praca w Niemczech opieka | einfachso.pl | karty kredytowe dla Ciebie